Author: r***t
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: beautiful beautiful lovely beautiful
Color: Yellow
Size: 15*6.8cm
Price: 25kr
| Material | PS |
| Pattern Type | Animal |
| Shapepattern | Round |
| Features | Detangling |
| Ideal for | Women |
| Handle Material | Plastic |
| Hair Type | Normal |
| Bristle Material | Plastic |
| Color | Purple |
| Type | Air Cushion Comb |
| Batteries Included | No |
| Length | 15 cm |
| Width | 6.8 cm |
| Height | 3 cm |
| SKU | sb2309199257985786 |
Author: r***t
Date:
Review: beautiful beautiful lovely beautiful
Color: Yellow
Size: 15*6.8cm
Author: m***i
Date:
Review: çok güzel
Color: Yellow
Size: 15*6.8cm
Author: v***a
Date:
Review: Very cute 👍🏻👍🏻👍🏻like
Color: Yellow
Size: 15*6.8cm
Author: a***1
Date:
Review: Very good quality. Will dedinitely recommend it. Great for small kids and toddlers. I orderd it second time
Color: Yellow
Size: 15*6.8cm
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.